Antukoví Žraloci na jarní vlně… Výsledky sobotního turnaje v Kolíně!

06.06.2021
Zpátky na antuce!

Přesně po roční pauze, zapříčiněné koronavirovou pandemií,  se opět rozběhla krajská soutěž ve volejbale mužů a Žraloci z Pňova-Předhradí byli u toho. První ze dvou závěrečných turnajů se uskutečnil tuto sobotu v krásném areálu v Borkách v Kolíně, kam se sjela dobrá konkurence 7 týmů v čele s pořádajícím Kolínem, dále Benátkami n. J., Rakovníkem, Spartou z Kutné Hory, Lázněmi Toušeň, Mníšku p. B., a samozřejmě i Žraloci. Ti se představili i se svou první ze tří nových akvizic, a to Jakubem “Holčou” Holčíkem, který ještě na jaře hájil barvy Aera Odolena Voda v play off české extraligy.
Hrálo se ve dvou skupinách, nám přisoudil přísný los dva nejsilnější soupeře, Benátky a Rakovník. Kompaktní Benátky v prvním zápase byly pro Žraloky po roční pauze, bez jediného tréninku a hledající fungující sestavu nepřekonatelný soupeř, a tak přišla celkem hladká prohra 2:0. Pak se ale silná sestava Žraloků rozehrála k velmi dobrému výkonu a po vítězstvích nad Rakovníkem 2:0 a velmi bojovnými Lázněmi  2:1 Toušeň obsadila celkově 3. místo.
Příští týden se 2. kolo finálního turnaje uskuteční rovněž v Kolíně a ambice Žraloků, kteří budou chtít  ukázat i své dvě další posily, je jasná, celý turnaj vyhrát.
na foto zleva dole
Vít Beneš, Marek “Harley” Strnad, Jakub “Holča” Holčík, kapitán Matěj Kudrna,
zprava nahoře
Filip Vaněk, Slávek Rozehnal, Mirek “Koudy” Žmuda, Pepa Beneš, Martin Hlavatý, Petr Beneš
zapsal JB


V sobotu 5.6. 2021 hrajeme na kurtech v Kolíně od 10h s týmem Benátek n/J, vzápětí v 11h s týmem VK Rakovník! Držte palce!Tak jako vloni nás i letos zastavila jarní vlna viru. Vedení soutěže se rozhodlo zrušit jarní polovinu soutěže. Prozatím se však můžeme upínat na dva jarní turnaje, které se uskuteční na přelomu května a června. V těchto dvou jednodenních turnajích se střetneme s ostatními týmy z celého Středočeského kraje. Jakmile nám to situace a počasí dovolí, začneme ladit formu. Vy ostatní zatím připravujte hlasivky a přijďte zafandit, protože i kdyby se nám forma nepodařila vhodně naladit, můžete se těšit na zcela novou žraločí visáž. Holkám z Peček se totiž už naše dresy nezdály a tak nám naše “Pečandy” zařídily zcela novou sadu (pestrost velikostí na postu libera svědčí o šíři našeho kádru: 1xM, 1xXL, uvidíme jestli se po zimní pauze Harley do XL vleze :-))

Přiložené foto také naznačuje jedno překvapení, totiž novou posilu do našeho, už tak slušně nabytého, kádru. Troufnete si tipnout, kdo se skrývá pod č.5??
autoři: MK, OB