Bezzubí Žraloci

Dlouho očekávaný souboj o první příčku v tabulce s Benátkami nedopadl pro Žraloky příznivě. Vezou si z velmi vyrovnaného klání pouze jediný bod a to za prohru 2:3 v prvním zápase. Druhý zápas skončil prohrou 1:3.
Žraloci přitom nastoupili v téměř kompletní a silné sestavě, chyběl pouze Víta, navíc od počátku diktovali tempo hry (i přesto, že díky dnes již degradovanému trenérovi Pepovi měli špatné postavení). Ovšem koncovku prvního setu nezvládli. V dalším pokračování se dokázali proti velmi dobře hrajícímu soupeři, hrajícímu pod taktovkou zkušeného nahrávače Němečka, vzchopit a v tiebreaku pátého setu dokonce vést 10:6. Přesto trestuhodně prohráli. Ve druhém zápase se pak za stavu 1:1 na sety projevila únava u většiny hráčů, kteří se v sobotu velmi úspěšně zúčastnili beachvolejbalového klání o titul krále a královny pňovské pláže.

Dva sportovně kvalitní a vyrovnané zápasy přinesly hezký pocit ze hry, ale zároveň bohužel hořký pocit z proher. O to více se musí Žraloci soustředit na nadcházející duel s Kutnou Horou, který je na pořadu již tuto sobotu 18.9. 2021 od 10h na hřišti soupeře.