PÉTANQUE

VÝSLEDKY  TURNAJŮ

ZAKLÁDAJÍCÍ   TURNAJ
20.10.2012
Konečné pořadí :
1 Růčka Miloš Málek Jiří
2 Matějka Martin Mařík Tomáš
3 Beneš Josef Šimeček Roman
4 Vejtruba František Koláčný Petr st.
5 Borovičková Eliška Borovička Olda
6 Turková Bláža Litera Lim Milan
7 Němeček Petr Řeháčková Lenka
8 Malý Jan Kovačičová Zuzka
9 Řehák Josef st. Řehák Josef ml.
10 Opltová Irena Matějková Jana
11 Beneš Petr Beneš Vít
12 Matějka Ondra Matějková Martina

 

VELIKONOČNÍ  TURNAJ  –  1. ročník
6.4.2013
Konečné pořadí :
1 Martin Matějka Mařík Tomáš
2 Růčka Miloš Málek Jiří
3 Vejtruba František Koláčný Petr st.
4 Marešová Marina Mareš Ivan
5 Koláčný Petr ml. Beneš Ondřej
6 Turková Bláža Litera Lim Milan
7 Opltová Irena Matějková Jana
8 Němeček Petr Řeháčková Lenka
9 Novotná Dáša Chvojková Irena
10 Beneš Josef Šimeček Roman

 

VELIKONOČNÍ  TURNAJ  –  2. ročník
26.4.2014
Konečné pořadí :
1 Malý Tomáš Hanuš Jarda
2 Němeček Petr Řeháčková Lenka
3 Turková Bláža Litera Lim Milan
4 Marešová Marina Mareš Ivan
5 Růčka Miloš Málek Jiří
6 Klodová Renata Mokrý Pavel
7 Borovičková Eliška Borovička Olda
8 Vejtruba František Koláčný Petr st.
9 Marešová Marie Frank Lee
10 Malý Jan Kovačičová Zuzka

 

VELIKONOČNÍ  TURNAJ  – 3. ročník
18.4.2015
Konečné pořadí :
1 Borovičková Eliška Borovička Olda
2 Malý Tomáš Hanuš Jaroslav
3 Mařík Tomáš Novák Jaroslav
4 Němeček Petr Rovný Jiří
5 Marešová Marina Mareš Ivan
6 Růčka Michal Řehák Josef ml.
7 Růčka Milda Málek Jiří
8 Opltová Irena Matějková Jana
9 Skalický Josef Ontl Marcel
10 Šimeček Roman Dvorská Jitka
11 Vejtruba František Koláčný Petr st.
12 Šámal Luděk Koláčný Petr ml.
13 Kovačičová Zuzka Grimmerová aLen
14 Turková Blažena Litera Lim Milan

 

TURNAJ MISTRA JANA HUSA                              1. ročník
5.7.2013
Konečné pořadí :
1 Borovička Olda
2 Mareš Ivan
3 Turková Bláža
4 Kovačičová Zuzka
5 Venc Vlastimil
6 Růčka Miloš
7 Borovičková Eliška
8 Malý Tomáš
9 Vejtruba František
10 Malý Jan
11 Beneš Josef
12 Němeček Petr
13 Malý Petr
14 Koláčný Petr ml.
15 Šimeček Roman
16 Kavková Tereza
17 Beranová Lucie
18 Koláčný Petr st.
19 Marešová Marina
20 Borovička Rosťa

 

TURNAJ MISTRA JANA HUSA                              2. ročník
5.7.2014
Konečné pořadí :
1 Borovička Olda
2 Novák Jarda
3 Němeček Petr
4 Borovičková Eliška
5 Mařík Tomáš
6 Hanuš Jarda
7 Růčka Miloš
8 Vejtruba František
9 Nový Láďa
10 Koláčný Petr st.
11 Rovný Jiří
12 Malý Tomáš
13 Šimeček Roman
14 Jakubičková Monika
15 Nová Jiřina

 

TURNAJ MISTRA JANA HUSA                                3. ročník

4.7.2015
Konečné pořadí :
1 Rovný Jiří
2 Borovička Olda
3 Vejtruba František
4 Růčka Miloš
5 Kovačičová Zuzana
6 Tůma Tomáš
7 Hanuš Jarda
8 Malý Tomáš
9 Levčíková Kateřina
10 Grimmerová Lenka
11 Němeček Petr
12 Borovičková Eliška

 

POUŤOVÝ  TURNAJ  – 1. ročník
17.8.2013
Konečné pořadí :
1 Borovičková Eliška Borovička Olda
2 Vaňková Amy Jeřala Pavel
3 Jeřalová Hana Jeřala Václav
4 Škopek Martin Opl Mirek
5 Nový Láďa Matoušek Václav
6 Slabina Dan Kadeřábek Vít
7 Růčka Miloš Němeček Petr
8 Růčka Michal Řehák Josef ml.
9 Vejtruba František Koláčný Petr st.
10 Hanuš Jarda Rovný Jiří
11 Malý Jan Kovačičová Zuzka
12 Bodláková Iveta Bodlák Karel

 

POUŤOVÝ  TURNAJ – 2. ročník
9.8.2014
Konečné pořadí :
1 Vejtruba František Malý Tmáš
2 Svoboda Jan Slabina Daniel
3 Galčík Milan Galčíková Jiřina
4 Skalický Josef Ont Marcel
5 Klouda Aleš Skála Petr
6 Kačík Dušan Kára Petr
7 Němeček Petr Růčka Miloš
8 Müllerová Marie Hercoková Milada
9 Kovačič Josef Kovačičová Zuzka
10 Nejedlý Josef Nejedlá Vlasta

 

POUŤOVÝ  TURNAJ – 3. ročník
15.8.2015
Konečné pořadí :
1 Provazníková Petra Faust Antonín
2 Škopek Martin Černý Vojta
3 Vejtruba František Malý Tomáš
4 Krojidlo Karel Kára Petr
5 Růčka Miloš Němeček Petr
6 Galčík Milan Galčíková Jiřina
7 Nejedlý Josef Nejedlá Vlasta
8 Svoboda Jan Kalianko Josef
9 Jeřala Václav Jeřalová Hana
10 Mařík Tomáš Málek Jiří
11 Matějková Jana Opltová Irena

 

SVATOVÁCLAVSKÝ TURNAJ TROJIC                 1. ročník
28.9.2013
Konečné pořadí :
1 Vejtruba František – Koláčný Petr st. – Rovný Jiří
2 Růčka Miloš – Němeček Petr – Řeháčková Lenka
3 Jeřala Pavel – Vaňková Amy – Škopek Martin
4 Malý Tomáš – Venc Vlastimil – Arnold Petr
5 Jeřala Václav – Jeřalová Hana – Galčík Milan
6 Borovička Olda – Borovičková Eliška – Hanuš Jarda
7 Svoboda Jan – Boček Jan – Vaníčková Alena
8 Faust Antonín – Faust Petr – Vaníček Rudolf
9 Malý Jan – Malý Petr – Beranová Lucie
10 Mareš Ivan – Marešová Marina – Kovačičová Zuzka

 

SVATOVÁCLAVSKÝ TURNAJ TROJIC                 2. ročník
20.9.2014
Konečné pořadí :
1 Krojidlo Karel – Kačík Dušan – Kára Petr
2 Faust Antonín – Boček Jan – Plaček Jaroslav
3 Málek Jiří – Růčka Miloš – Opltová Irena
4 Vejtruba František – Koláčný Petr st. – Rovný Jiří
5 Kovačičová Zuzka – Novák Jaroslav – Matějka Martin
6 Malý Tomáš – Venc Vlastimil – Arnold Petr
7 Škopek Martin – Šmejkal Vilém – Vaňková Amy
8 Turková Blažena – Litera Lim – Literová Lucie
9 Borovička Olda – Borovičková Eliška – Hanuš Jarda
10 Mareš Ivan – Marešová Marina – Marešová Marie
11 Němeček Petr – Bednář Vít – Hrudková Anička

 

SVATOVÁCLAVSKÝ TURNAJ TROJIC                 3. ročník
19.9.2015
Konečné pořadí :
1  Provazníková – Faust Antonín – Faust Petr
2 Borovička Olda – Borovičková Eliška – Rovný Jiří
3 Jeřalová Hana – Jeřala Václav – Skala Petr
4 Kovačičová Zuzka – Vejtruba František – Hanuš Jarda
5 Vaníčková Alena – Vaníček Rudolf – Škorničková Jarka
6 Němeček Petr – Němeček Lukáš – Růčka Miloš
7 Galčíková Jiřina – Galčík Milan – Plaček Jarda
8 Beneš Petr – Beneš Vít – Beneš David
9 Svoboda Jan – Boček Jan – Kalianko Josef
10 Krojidlo Karel – Kára Petr – Kačík Dušan

 

 VÁNOČNÍ  TURNAJ o putovní pohár  1. ročník
1.12.2012
Konečné pořadí :
1 Borovičková Eliška Borovička Olda
2 Němeček Petr Řeháčková Lenka
3 Růčka Miloš Koláčný Petr ml.
4 Mertová Irena Metrta Jaroslav
5 Turková Bláža Litera Lim Milan
6 Chvojka Tomáš Novotná Dáša
7 Vejtruba František Mařík Tomáš
8 Borovička Rosťa Kavková Tereza
9 Malý Jan Kovačičová Zuzka
10 Matějka Ondra Matějková Martina
11 Benešová Lenka Dvorská Jitka
12 Beneš Josef Šimeček Roman

 

VÁNOČNÍ TURNAJ – 2. ročník
14.12.2013
Konečné pořadí :
1 Borovičková Eliška – Borovička Olda
2 Jeřalová Hana – Jeřala Václav
3 Růčka Miloš – Černý Vojta
4 Mařík Tomáš – Novák Jarda
5 Galčíková Jiřina – Galčík Milan
6 Němeček Petr – Malý Tomáš
7 Matějková Jana – Matějka Martin
8 Vejtruba František – Koláčný Petr st.
9 Malý Jan – Kovačičová Zuzka
10 Turková Bláža – Litera Lim Milan
11 Dvorská Jitka  – Šámal Luděk
12 Marešová Marina – Mareš Ivan

 

VÁNOČNÍ TURNAJ – 3. ročník
6.12.2014
Konečné pořadí :
1 Němeček Petr – Kovačičová Zuzana
2 Turková Bláža – Litera Lim Milan
3 Růčka Miloš – Matějka Martin
4 Koláčný Petr ml. – Šámal Luděk
5 Malý Tomáš – Řeháčková Lenka
6 Koláčný Petr st. – Vejtruba František
7 Rovný Jiří a jeho partnerky
8 Borovičková Eliška – Borovička Olda
9 Dvorská Jitka – Šimeček Roman
10 Marešová Marina – Mareš Ivan

 

VÁNOČNÍ TURNAJ – 4. ročník
5.12.2015
Konečné pořadí :
1 Šámal Luděk/Benešová Lenka
2 Mařík Tomáš/Novák Jaroslav
3 Vejtruba František/Růčka Miloš
4 Borovička Oldřich/Borovičková Eliška
5 Mareš Ivan/Marešová Marina
6 Koláčný Petr st./Rovný Jiří
7 Levčíková Kateřina/Jeřichová Míla
8 Beneš Ondra/Benešová Anička
9 Němeček Petr/Kovačičová Zuzana
10 Matějka Martin/Novák Libor ml.
11 Malý Tomáš/Grimmerová Lenka
12 Mokrý Pavel/Řeháčková Lenka
13 Litera Lim/Literová Lucka
14 Turková Blažena/Mareš Roman
15 Petrunčíková Jana/Petrunčík