Pokračování na antuce, tentokrát s vítězným koncem!

Naše ambice z minulého týdne, kdy jsme si po 3. místě směle předsevzali, že druhý turnaj, konaný opět v Kolíně, vyhrajeme, se jednoznačně naplnila. Během celého dne jsme neztratili ani set a suverénně tak dokráčeli k vytýčenému cíli. Nejprve jsme ve skupině porazili Kutnou Horu a Rakovník, ve finále pak Lázně Toušeň (které po velmi dobrém výkonu překvapivě porazily Kolín již ve skupině a postoupily z prvního místa).
Na turnaji se také představila naše druhá posila pro podzimní klání. Michal Heřman “Heřmánek”, dlouholetý prvo a druholigový harcovník předvedl nejen bojovnost, ale především schopnost bodovat v důležitých okamžicích zápasu. Hráli jsme kompaktně, bez zbytečných slovník invektiv (chyběl totiž Petr “bručoun”Beneš, který byl po druhém očkování indisponován). Všichni hráči zahráli svůj vysoký standard, příslibem je stále se zlepšující výkony Matěje a Martina,  ale vynikající výkon tentokrát podal Mirek “Koudy” Žmuda, jemuž evidentně svědčí pravidelná pondělní příprava s Pavlem Pátkem na písku v Pňově-Předhradí.
Sezonu 2020-21 jsme tedy zakončili úspěšně a již spřádáme plány na tu příští. Hráči nyní dostanou volno, bude probíhat jen dobrovolná letní příprava na písku a antukovou sezonu zahájíme počátkem srpna turnajem v Chlumci, následovaným několika přáteláky. První “mistrák” by měl být na pořadu, jako již tradičně, poslední sobotu v srpnu.
Věřme, že společně vstoupíme do sezony, která tentokrát nebude ničím přerušena a po dvou letech bude dohrána podle standardního systému. Vždyť naše ambice budou pro tentokrát hodně vysoké!

Na fotografii zleva dole
Filip Vaněk, Jakub “Holča” Holčík, kapitán Matěj Kudrna
Zprava nahoře
Mirek “Koudy” Žmuda, Pepa Beneš, Slávek Rozehnal, Martin Hlavatý, Michal Heřman “Heřmánek”

zapsal JB