Vítězství na „domácí“ půdě proti Kutné Hoře!

Žraloci stáli před novou výzvou. Po prvních dvou kolech krajské soutěže byli coby nováček na slibném třetím místě jen dva body od vedoucí dvojice Mladá Boleslav/Benátky nad Jizerou a spřádali plány, jak na Kutnou Horu. Nastoupili téměř v kompletní sestavě, chyběli jen „kladivo“ universal Martin Hlavatý, aktuální King of the beach z minulého týdne, a Marek Harley Strnad, který se sluní na dovolené.
Ambice týmu byly jasné, brát 6 bodů, aby se nadále udržel v boji o čelo tabulky. První zápas zahájila sestava ve složení Ondra B., Filip Vaněk, Honza Malý, Víťa B., Matěj Kudrna, Jarda Horák a libero Petr Fišer, která čelila silnému nástupu hostí. Prohráli jsme v koncovce po chybách, které pramenily z nevyhranosti a tak do 2. setu přišel na kurt ostřílený borec Petr B. Ten vnesl do naší hry klid, rozvahu a hlavně body po smečích z kůlu. Samozřejmě se to neobešlo bez drobných kolizí, po srážce s Jardou Horákem oběma tekla krev, ale to už patří k našemu hernímu projevu! Kvalitu hry jsme zlepšili natolik, že jsme vyhráli následující 3 sety a slavili jsme první historické vítězství na „domácí“ půdě v Pečkách.

Do druhého zápasu jsme nastoupili ve stejné sestavě, jen Jardu Horáka, který odjel za povinnostmi v týmu malého fotbalu, nahradil jeho mladý perspektivní bratr Petr. Po prvním setu a hladkém průběhu v náš prospěch to vypadalo na klidnou jízdu za třemi body, avšak druhý set jsme prohráli 12:25 a začínalo se odznova. Naštěstí jsme v dalších 2 setech prokázali silnější vůli po vítězství a po dvou vyhraných koncovkách 25:23 a 25:22 jsme slavili zasloužený triumf.

Po dvou výhrách shodně 3:1 na sety bereme vytoužených 6 bodů a držíme třetí příčku jen o 2 body od čela tabulky. Příští sobotu 20.9. nás čeká přímý souboj o první místo s Benátkami, držte nám palce!!