Kempy

V roce 2021 proběhl již 16. kemp plážového volejbalu pod vedením nejen Pepy a Petra Benešových. Tentokrát se soustředění zúčastnilo přes 35 účastníků všech věkových kategorií.

Již od roku 2005 pořádáme nejen v rámci klubu letní beachvolejbalová soustředění. Začínali jsme jako malá skupinka dětí členů i nečlenů, včetně rodičů, pod vedením Pepy a Petra Benešových. Postupem let se počet účastníků kempu rozrostl až na 50 osob, všech věkových kategorií a úrovní dovedností.

S tím, jak děti rostly, se také zdokonalovaly, mnozí se profesionalizovali, v současné době prochází našimi kempy sportovci, kteří se umísťují na prvních místech v republikových mládežnických turnajích. Vedení kempů mají stále pod záštitou bratři Benešových, sami úspěšní volejbalisté, i když jejich realizace se stále více přesouvá do mladých rukou.

Jsme na naši mládež náležitě pyšní, mnozí z nich věnují se beachvolejbalu naplno i v zimních měsících a reprezentují i na turnajích FIVB a CEV, někteří se naplno a úspěšně věnují jiným sportům, ale rádi se k nám v létě vracejí.