Kempy

V roce 2014 proběhl již devátý kemp plážového volejbalu pod vedením Pepy a Petra Benešových. Tentokrát se soustředění zúčastnilo na přes třicet účastníků všech věkových kategorií. Fotografie nejlépe reprezentují atmosféru soustředění, najdete je v nejbližší době v galerii.

Letošní kemp se koná v termínu 6. – 10.7. 2015, opět pod vedením bratrů Benešových, za asistence Martina Hlavatého a Petra Koláčného juniora.

Již od roku 2005 pořádáme nejen v rámci klubu letní beachvolejbalová soustředění. Začínali jsme jako malá skupinka dětí členů i nečlenů, včetně rodičů, pod vedením Pepy a Petra Benešových. Postupem let se počet účastníků kempu rozrostl až na 50 osob, všech věkových kategorií a úrovní dovedností.

S tím, jak děti rostly, se také zdokonalovaly, mnozí se profesionalizovali, v současné době prochází našimi kempy sportovci, kteří se umísťují na prvních místech v republikových mládežnických turnajích. Vedení kempů mají stále pod záštitou bratři Benešových, sami úspěšní volejbalisté.

Jsme na naši mládež náležitě pyšní, mnozí z nich věnují se beachvolejbalu naplno i v zimních měsících a reprezentují i na turnajích FIVB a CEV, někteří se naplno a úspěšně věnují jiným sportům, ale rádi se k nám v létě vracejí.

Abychom mohli zlepšit podmínky i kvalitu mládežnických soustředění, požádali jsme o dotaci. Realizaci našeho projektu podpořila Nadace ČEZ, za což jsme rádi a děkujeme! Budeme se snažit i nadále podporovat a vychovávat správné sportovce!

nadaceCEZ