King&Queen 2020 oslavuje nové vládce! (aktuálně)

Za krásného počasí babího léta se minulou sobotu již tradičně, a to po 17té v řadě, sešel výkvět našeho beachvolejbalového klubu na tradičním měření sil o nejlepšího bíčaře a bíčařku tohoto zvláštního virem poznamenaného léta…

Na startu chyběla řada bývalých vítězů, kteří již svoji sportovní dráhu v tomto druhu sportu pověsili na pomyslný hřebíček jako jsou manželé Kudrnovi či Josef Řehák starší (vítězové prvních ročníků), Radka Krejčíková Macháčková (plnící t.č. mateřské povinnosti), Honza Ábr Malý (jehož doma uvěznil coronavirus) nebo Miloš Ručoun Ručka (kterého kromě kolene na výměnu doma uvěznila karanténa díky Ábrovo návštěvě). Na druhé straně však nechyběly hvězdy, se kterými je historie tohoto individuálního klání neodmyslitelně spjata jako jsou Honza Zvěřina (mnohonásobný vítěz, který se na turnaj vrátil po 7 letech), Petr Ben Fišer (který si kvůli účasti nechal vyměnit i kyčli), Katka D (první vítězka před 17ti lety), několikanásobné vítězky Bláža s Lenkou či olympionik a t.č. pátý na žebříčku MČR mužů Petr Beneš.

Po velmi napínavých avšak také velmi únavných 12ti kolech se do finálové čtyřky, která bojovala demokraticky zvoleným systémem každý s každým na set do 15ti bodů, dostaly mezi ženami loňská královna Anička B, Bára, Lenka a Jitka, v mužích pak loňský king Martin Hlava Hlavatý, Honza Zvěřina, Petr a Pepa. Letošní rok zřejmě na sportovním poli obzvlášť přeje oslavencům s vyššími kulatinami, neboť v obou kategoriích vyhráli, a to celkem jednoznačně a shodně se třemi výhrami, nejstarší účastníci finálové čtyřky Jitka D a Pepa B. Zejména výkon letošní šedesátnice Jitky se zaslouží absolutorium a za celý klub oběma vítězům GRATULUJEME!!!

zapsal JB(31.8.2020)
Trika pro dekorování letošních vítězů, tradičně již od prvního ročníku od firmy AREA, jsou připravena,  kdo co upeče a uvaří je známo, kandidáti na letošní titul již veřejně přiznali svoje ambice a areál pod kuratelou Valacha Miloděje je taktéž připraven!


Tady jsou: za ženy přijde zabojovat stará garda Bláža, Jitka, Lenka, Hanka, budoucí adeptky na starou gardu Kačka, Maja a průměr nám poněkud vylepší loňský skokan Denisa, dále Eliška, Anik, Vendy a Honzík F s Davem! (12ks)

Mezi muži se rýsují líté boje mezi tradičními účastníky, kterým se  štítek na klubovém piedestalu zalíbil nebo si na něj stále dělají  zálusk a těmi jsou Pepa B., Petr B. (tento víkend zase popřel zákony přírody a skončil na 5. místě MČR :-D), Hlava, Matěj, Ondra a Martin M, Pepča továrník junior, Martin D, Petr Koláč Koláčný, Armín s Vláďou, s navrátivšími se na scénu žraloky Jirkou Vinšem a Honzou Zvěřinou! (13ks)


Karty jsou rozdány, počasí záleží na Jindrovi jako vždy a děj se vůle boží!

🙂 🙂 🙂