O NÁS

bvc

Adresa areálu: Sportovní 2, Pňov – Předhradí, 289 41

GPS souřadnice: Loc: 50°5’32.43″N, 15°9’12.858″E

Areál klubu BVC Žraloci Pňov – Předhradí se nachází v těsné blízkosti jezera a fotbalového hřiště v Pňově – Předhradí. Tato obec leží ve Středočeském kraji mezi městy Poděbrady a Kolín. Vesnicí prochází silnice č. I/38, která se vine napříč celými středními Čechami (protíná např. Doksy, Mladou Boleslav, Nymburk, Poděbrady, Kolín, Čáslav, Golčův Jeníkov, Havlíčkův Brod), tudíž není problém se na ní vhodně napojit.

 CO U NÁS NAJDETE?

V našem areálu se nachází čtyři písková hřiště pro plážový volejbal, dvě z nich se rozkládají na společné pískové ploše a mohou tedy po úpravě sloužit jako jeden centrální beachvolejbalový kurt pro velké akce typu Mistrovství ČR nebo jako jedno velké hřiště pro plážový fotbal. Branky pro beachfotbal jsou samozřejmě k dispozici.

Nově od konce roku 2012 se za klubovnou směrem k jezeru rozprostírají  čtyři štěrková hřiště pro pétanque vymezená dřevěnými pražci.

Součástí areálu je také klubovna, ve které najdete šatny se sprchami a hospůdku, která Vám nabídne občerstvení pro sportovních výkonech. Můžete posedět jak uvnitř, tak na venkovní zahrádce a k tomu vybírat ze tři druhů piv (Gambrinus, Plzeň, Nymburk), z množství limonád, jídel ve stylu rychlého občerstvení a dalšího. Jak se stavěla klubovna s hospůdkou a posléze přístavba šaten Klikněte na odkazy.

Pro příjemnější sledování beachvolejbalu v našem areálu stojí podél kurtů 3 a 4 mobilní tribuna pro cca 250 diváků. Je dlouhá 18 metrů a sedačky jsou na ní uspořádány v 8 řadách. Věříme, že ji rádi využijete a přispěje k hezké divácké kulise na beachvolejbalových akcích.