top of page
  • Obrázek autoraBVC Žraloci

22. ročník Memoriálu Jindry Kratochvíla

Minuta ticha za Jindru Kratochvíla již po 22. odstartovala pískovou sezónu u Žraloků. Jako vždy plynule přešla do skandování jeho jména. Pro ty z Vás, kteří neměli to potěšení, jedná se o člověka patřícího do nevelké skupiny těch, kteří v roce 1991 zakládali BVC Žraloci Pňov-Předhradí.


Z původně 12ti přihlášených družstev do letošního ročníku nakonec naskočilo pouze 10 uskupení, jelikož týmy Toufaři a Písečná Bouře podlehli zraněním a rozličným virům. Vedle tradičních, již legendárních týmů jako Lenčin sen a Žraloci, hrajících v téměř původních složeních, se objevily i nové tváře z řad naší nastupující mládeže vyrůstající u Matějků, Filipů a Benešů. Zavítalo také trio z Církvice, kterému tímto děkujeme, že souhlasili s přeložením zápasu KP-2, který měl původně proběhnout právě tuto sobotu (29.04.).


Ačkoliv podle předpovědi to těsně před turnajem vypadalo, že letos s počasím Jindra nic nezmůže, opak byl pravdou a přestože bylo chvilkami nutné skrýt se před průtržemi mračen pod slunečník, vše vyšlo famózně. Opět tak platilo pravidlo, že Jindra se s proměnlivým, dubnovým počasím popral seč mu síly stačily a svůj klub, jako ostatně vždy, podržel. Všichni si dobře zahráli, poctivě oslavili Jindrovu památku a tím ve vší parádě přivítali novou sezónu. Nutno dodat, že bude opět nabitá a nejen Žraloci se mají na co těšit.


Sportu zdar a volejbalu zvlášť!


Zapsal: JB


Fotky z turnaje jako vždy na žraločím rajčeti (zde).


První 4 příčky -- 1. Jedině bazének, 2. Nevim, 3. Bojkot, 4. Bohemka do Evropy!


Dále se účastnili -- Hlbehl, Hufido, Žraloci, Druhý dech, Lenčin sen, Do počtubottom of page