top of page
  • Obrázek autoraBVC Žraloci

Sezóna 2023 zahájena

Aktualizováno: 16. 4.

V pátek 14. dubna proběhla již tradičně (a již po 18té) v Klubovně U Ručouna valná hromada našeho klubu. Účast byla hojná, vše se vyřídilo bez problémů, na programu nebyly žádné kontroverzní body, ostatně vše si přečteme v zápisu, který byl vyhotoven zapisovatelkou VH Radkou Macháčkovou a rozeslán mailem mezi členy. Za hodinu tak bylo vše odschůzováno a mohla začít ta důležitější část, volná diskuse na aktuální témata politiky, sportu, sousedských vztahů, jak rostou ředkvičky a kolik vlastně má Milda nových malých králíčků. Z členů šel málokdo domů před půlnocí a tak jsme v podstatě přešli rovnou do sobotní brigády.

Ta se opět velmi vydařila a udělalo se opravdu velký kus práce včetně úklidu venkovní garáže a zahradnických prací. Přišli téměř všichni a ti co ne, jsou již napsaní na další aktivity včetně natěračských prací. Po boku tradičních členů se po zimě objevila jako vylíhlá kuřátka z vajček také naše malá budoucnost, která vyrůstá u Malů, Tkáčů, Delongů, Dobiášů, Macháčků a dalších.

Po necelých čtyřech hodinách jsme tak mohli konstatovat, že všechna 4 hřiště jsou připravena a sezóna může vypuknout! Všem dnešním brigádníkům děkujeme za poctivě odvedenou práci ve prospěch klubu a přejeme hezkou, nejen volejbalovou sezónu.


Zapsal: předseda klubu J.B.

(Pár foto střípků od Bláži zde.)

 

Dále bychom všechny příznivce volejbalu v Pňově-Předhradí tímto chtěli informovat, že:


(i) Memoriál Jindry Kratochvíla proběhne v avizovaném termínu, tedy v sobotu 29. dubna.


(ii) po delší pauze se v Pňově-Předhradí odehraje zastávka českého beachvolejbalového okruhu, konkrétně Český Pohár mužů 1* a to v termínu 13.-14. května. Všichni jsou srdečně zváni!! Šušká se, že dokonce dojde k obrodě značky Beneš-Beneš, čili házení židlí a vykopávání balónů bude jistě opět po dlouhé době k vidění. Kdyby se snad někdo chtěl podílet jako dobrovolník, nechť kontaktuje info@bvczraloci.cz, budeme rádi;


(iii) Polabská liga se dočkala rozšíření o jeden turnaj, čili došlo na sliby z let minulých, termíny pro 2023 jsou:

- Polabská #1: 17.-18. června

- Polabská #2: 12.-13. srpna


(iv) úplný kalendář akcí BVC se tedy v tuto chvíli pyšní mandátem od celé členské základny a pohnout s ním může leda tak projev nadpřirozených sil;


(v) rezervace kurtů na hru probíhají podle zaběhlého řádu, tedy prostřednictvím Miloše "Mildy" Ručky, nebo Lenky Benešové (více na webu).

bottom of page