top of page

DOSMEČNÁ 2022 – 20. ročník

Aktualizováno: 29. 8. 2022

Další písková sezóna je už téměř za námi, ale naštěstí opravdu pouze téměř. Tento víkend proběhlo v Jihlavě Mistrovství České republiky žen a mužů. Tam jsme napjatě sledovali finále, ve kterém proti sobě nastoupili dva velcí kamarádi Jindra Zavadil s Kubou Šépkou. Žralokům může toto duo být známé z Kempů, kde se mimo jiné zapsali například ztvárněním postav Štefana a Barbory ze slavné písničky Svěráka a Uhlíře.


Příští víkend budou mít Žraloci taktéž na pilno. Skupina osmi reprezentantů (2 ženské a 2 mužské páry) se rozjedou na Pankrác na Mistrovství České republiky Klubů, zatímco naši hoši se vydají na horkou, kolínskou půdu v rámci krajského přeboru ve volejbale. Jak se komu dařilo, budeme naše čtenáře jistě informovat.


Druhou zářijovou sobotu poté konečně dojde na onen zlatý hřeb sezóny. Opravdové klání na život a na smrt, na které všichni, více či méně, netrpělivě čekáme. Jedná se o letos jubilejní, 20. ročník Dosmečné, tedy klubového turnaje o krále a královnu pískových kurtů v Pňově-Předhradí. Veškeré doplňující informace budou členům rozeslány prostřednictvím e-mailu. Doplnění připraveného občerstvení je z řad členů vždy vítáno. Jak je známo, Žraloci jsou věčně hladoví jak po výhře, tak po domácí buchtě.


Ti z Vás, kteří zatím neprocitli a nestali se členy místního beachvolejbalového klubu, avšak troufali by si vskočit do těchto hlubokých vod mezi Žraloky a zkusit ukousnout titul krále, či královny, nezoufejte! V případě opravdového, planoucího zájmu se ozvěte na e-mail v pozvánce a my Vás zařadíme na listinu zájemců, resp. náhradníků. V případě, že se specifickým systémem omezená kapacita turnaje nenaplní, Vás rádi mezi sebe přivítáme a můžete se o tento prestižní titul poprat s námi.


Všechny příznivce plážového volejbalu v Pňově-Předhradí tímto srdečně zveme na tento beachvolejbalový svátek, tak neváhejte a přijďte očíhnout, jak to tady v Předhradí u jezera pod onou vysokou sítí plácáme.Brzy na viděnou!


BVC Žraloci
bottom of page