Přezimujeme na čele tabulky společně s Bolkou!

Trochu se zpožděním rekapitulujeme podzimní premiérovou účast v soutěži…


Po sladkém šestibodovém vítězství doma nad Mladou Boleslaví jsme nastoupili opět doma k poslednímu podzimnímu kolu proti Kolínu. Deštivé počasí volejbalu vůbec nepřálo, ale díky vynikajícímu zázemí, kterého se nám v Pečkách dostává, jsme mohli tento zápas odehrát v hale. Bylo to pro nás velmi důležité utkání, neboť jsme chtěli udržet vítěznou sérii a do jarních bojů nastoupit s co možná nejvyšším počtem bodů.
Nastoupili jsme téměř v kompletní sestavě. V týmu byla znát vítězná pohoda z předešlých utkání a stále se zlepšující sehranost celého týmu. Tentokrát nedošlo ani k náznaku hádek :). Navíc si naši mladí hráči velmi pochvalovali komfort hry na kvalitní pečecké palubovce! Rezultovalo z toho velmi hladké vítězství dvakrát 3:0, kdy soupeř „nepřelezl“ ani v jednom ze setů 20 bodů.
Jak tedy zhodnotit podzimní část našeho účinkování v krajském přeboru?
Na začátku všeho, někdy zjara, byla uvolněná diskuse u piva „bylo by fajn si ještě zahrát šestky naostro“. Neměli jsme však tým a neměli jsme ani kde hrát. Na konci, po podzimní části, jsme spolu s výbornou Mladou Boleslaví na čele tabulky, máme na soupisce 14 hráčů ve věkovém rozmezí 50ti let (14 patří Honzovi Filipovi a 64 Miloši Ručkovi), disponujeme zázemím areálu v Pečkách, včetně kvalitní haly, a zejména nezištnou podporou tamních činovníků a fanoušků.
DĚKUJEME! Všem zúčastněným lidem kolem našeho týmu, finanční podpoře BVC a určitě se chceme na jaře poprat o postup z prvních dvou míst tak, abychom si zahráli závěrečný turnaj elitní krajské soutěže!
zapsal: kouč s licencí J.B.