První ze série Polabské ligy mixů má své vítěze!

 

Po sobotní „smršti“ 32 juniorských párů se v neděli na pňovských kurtech sešlo poklidných 12 dvojic, aby si to rozdaly o první stupně vítězů v této sezóně Polabské ligy mixů.


Mezi přihlášenými byli jak účastníci Staropramen Cool ČP mužů Michal Hons s partnerkou Jitkou Koreckou, Martin David s partnerkou Alicí Zimmlovou, Honza Zvěřina s Týnou Husovou a Petr Beneš se synem Davidem, tak účastníci sobotního GALA ČP juniorů a juniorek Anik Benešová s Filipem Vaňkem, Lucka Šauerová s Vojtou Milotou, Terka Francová s Víťou Benešem. 4 skupiny po třech párech doplnily ještě dvojice manželů Sedlatých osedlaných svými třemi potomky :-), manželů Benešových, výjimečně nedošlo na rozvod, Petr Kubec a Míša Hlavová, Mari Hájková a Petr Siegel, Tomáš Janeček a Míša Majzúnová.

K rozpálenému písku ze soboty se přidalo dusno před očekávanými bouřkami, ideální beachové počasí 🙂

Nasazení do play-off pavouka na jednu prohru vzešlo z pořadí ve skupinách, postupně odpadávaly dvojice až do semifinále, kde se utkaly dvojice Tomáš/Míša vs. Petr/Míša Sedlatí a Mari/Petr vs. Michal/Jitka. O 1. místo si to rozdali Petr a Míša Sedlatí s Michalem a Jitkou, druzí jmenovaní nakonec ve finálovém souboji zvítězili. V zápase o 3. místo porazili Tomáš s Míšou nakonec čtvrtý pár Mari s Petrem.

Děkujeme všem za pěkný volejbal a těšíme se na další turnaj Polabské ligy, zase v neděli 28. června 2015 🙂

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět
[Memomirál Jindry Kratochvíla]

Vaše zpráva/spoluhráči