Staropramen Cool ČP v Pňově-Předhradí je minulostí

O uplynulém víkendu hostil pňovský areál další turnaj republikové tour. Můžeme se jen radovat z nabité kvalifikace, nakonec rozšířené na 24 párů. Těmi šťastnými, kteří po namáhavých pátečních zápasech postoupili do sobotní hlavní soutěže byly nakonec dvojice Michal Hons/Jakub Novák (celkové 13. místo), slovenská dvojice Ján Namešanský/David Hovorka (celkové 17. místo), Martin Pihera/David Schweiner (celkové 13. místo), Martin Šrámek/Tomáš Karský (celkové 17. místo), Vladek Pavelka/Michal Bíza (celkové 13. místo) a Tomáš Hrdý/Tomáš Mužík (celkové 17. místo).


Skutečně plážové slunečné počasí občas narušené přívalem deště a studeného větru svědčilo nejvíce zkušené dvojici Robert Kufa/Jan Dumek, která ve finále porazila dvojici David Kufa/David Lenc 2:0 na sety (21:14, 25:23). Zápas o 3. místo rozehrály dvojice Ondřej Perušič/Tomáš Váňa a Jindra Weiss/Donovan Džavoronok, vítězně z něj nakonec až po tie-breaku odešla dvojice Jindra Weiss/Donovan Džavoronok (14:21, 21:15, 15:13).

Děkujeme domácí dvojici Jan Zvěřina/Martin Hlavatý za bojovný výkon a reprezentaci klubu a držíme palce do dalších soubojů nad sítí.

Turnaj by se neobešel bez pomoci dobrovolníků z řad členů klubu BVC Pňov – Předhradí, tentokrát doplnili jejich řady mladí volejbalisté z Kolína pod vedením Boba Neumanna. Děkujeme všem za nezištnou pomoc a doufáme, že kvalitní beachvolejbal, který byl na kurtech k vidění od pátku do neděle, jim byl odměnou a potěšením.